ECO Back-lit led panel 60x60cm Philips CertaDrive
Snelle levertijd
Ruime voorraad
Persoonlijk advies
Tot 7 jaar garantie
Productomschrijving
ECO Back-lit led panel 60x60cm Philips CertaDrive
FL11050 – 3000 kelvin | warm wit | 3675/4300 lumen | 105Lm/W
FL11051 – 4000 kelvin | koud wit | 4025/4700 lumen | 115Lm/W
FL11052 – 5000 kelvin | extra koud wit| 4025/4700 lumen | 115Lm/W
Bij back-lit led panelen zijn de leds gemonteerd aan de achterzijde van het paneel, hierdoor is een LGP-diffuser niet nodig en gaat er minder licht verloren. De back-lit technologie zorgt voor een egale lichtverdeling en perfecte warmte afgifte. Het eco back-lit led paneel heeft een opalen (UGR<22) afschermingsplaat en is verkrijgbaar in 3000, 4000 en 5000K. De armaturen zijn uitgerust met PMMA lenzen van Mitsubishi en een Philips flash-free CertaDrive inclusief 1.5 meter snoer met stekker. Vanwege de back-lit techniek bestaat de kans dat het frame een afwijking heeft van ca. 2mm. Afname per omdoos van 5 stuks.
Focus Led Lighting ECO Back-lit led panel 60x60cm
– 35 watt 2835 SMD led chips
– 3000, 4000 of 5000K
– Lichtefficiëntie 115 Lm/W (4000K).
– Flash Free Philips CertaDrive
– 1.5 meter snoer met stekker
– >50.000 branduren
– 7 jaar garantie
Opties
Dimbaar (TRIAC, 1-10V en Dali)
Noodunit
Top Connect / GST
Opbouwframe
Pendelset
| Aansluiting | 1.5m eurosnoer met stekker |
|---|---|
| Afmeting | 595x595x32mm |
| Behuizing | Wit aluminium |
| Certificering | CE,RoHs |
| Dimbaar | Standaard niet dimbaar |
| Kleurweergave | Ra>80 |
| Lichtkleur | 3000K (warm wit), 4000K (koud wit), 5000K (extra koud wit) |
| Lichtsterkte | Zie productbeschrijving |
| Powerfactor | >0.95 |
| Stralingshoek | 90 graden |
| Verwachte levensduur | >50.000 branduren |
| Voltage netspanning | 220-240V AC |
| Waterdichtheid | IP40 (binnen-gebruik) |
| Wattage | 35 Watt, 42 Watt |
| Garantie | 7 Jaar |







