


ECO led paneel 35W 120x30cm
Snelle levertijd
Ruime voorraad
Persoonlijk advies
Tot 7 jaar garantie
Productomschrijving
ECO led panel 35w 120x30cm Flash-Free
FL11022 – 3000 kelvin | warm wit | 3500 lumen | 100Lm/W
FL11023 – 4000 kelvin | koud wit | 3675 lumen | 105Lm/W
FL11024 – 6000 kelvin | daglicht | 3745 lumen | 107Lm/W
Dit scherp geprijsde 120x30cm ECO led paneel is ontwikkeld voor toepassingen waar basis specificaties voldoende zijn. Het armatuur heeft een witte aluminium rand met matte afwerking en een opaalplaat (UGR<22). Met een vermogen van 35W en een lichtopbrengst van minimaal 100Lm/W straalt dit armatuur voldoende licht om een traditioneel fluorescentie T8 of T5 armatuur te vervangen. De ECO led panelen zijn kwalitatieve prijsvechters met 3 jaar garantie op de elektronica. De reflectieplaat (LGP) is gemaakt van stevig PS kunststof met anti-yellow behandeling om de lichtterugval door verkleuring te beperken. De panelen worden plug & play geleverd met een flash-free driver inclusief 1.5 meter snoer met stekker.
Focus led lighting ECO led panel 35W 120x30cm
– 35W Epistar 4014 SMD led chips
– Flash-Free led driver
– 1.5 meter snoer met stekker
– >35.000 branduren
– 2 jaar productgarantie, 3 jaar op elektronica
Opties
Dimbaar (Triac, 1-10V en Dali)
Noodunit
FocusConnect / GST
Opbouwframe
Pendelset
Downloads
Productblad
Handleiding
CE certificaat
| Aansluiting | 1.5m eurosnoer met stekker |
|---|---|
| Afmeting | 1195x295x10mm |
| Behuizing | Wit aluminium |
| Certificering | CE,RoHs |
| Dimbaar | Standaard niet dimbaar |
| Kleurweergave | Ra>80 |
| Lichtkleur | Daglicht (6000K), Koud wit (4000K), Warm wit (3000K) |
| Lichtsterkte | Zie productbeschrijving |
| Powerfactor | >0.95 |
| Stralingshoek | 120 graden |
| Type led | Epistar 4014 SMD |
| Verwachte levensduur | >35.000 branduren |
| Voltage netspanning | 220-240V AC |
| Waterdichtheid | IP20 (binnen-gebruik) |
| Wattage | 36 Watt |
| Garantie | 3 Jaar |
