Eco led streetlight 50W
| Aantal in omdoos | 10 stuks |
|---|
Snelle levertijd
Ruime voorraad
Persoonlijk advies
Tot 7 jaar garantie
Productomschrijving
Eco led streetlight 50W – Slank design, hoge lumen output
FL51314 – 3000 kelvin | warm wit | 6900 lumen | 138Lm/W
FL51315 – 4000 kelvin | koud wit | 7250 lumen | 145Lm/W
FL51317 – 6000 kelvin | daglicht | 7250 lumen | 145Lm/W
Eco led streetlight 50W met SMD leds met hoge lumen output (145Lm/w bij 4000K) en interne flash-free led driver. Dankzij de SMD techniek worden de leds gelijkmatig gekoeld, dit zorgt voor minimale lichtterugval en langere levensduur. Het armatuur heeft een grijze gepoedercoate behuizing (IP65) en is slagvast (IK08). De reflector heeft een stralingshoek van 45×145° en is voorzien ontluchtingsventiel. Dit zorgt voor een gelijkmatige druk en voorkomt vochtvorming in de streetlight bij grote temperatuurschommelingen. Geleverd met 1 meter 3-aderig snoer zonder stekker. De montagevoet kan op een paal met diameter van 48 – 60mm worden geklemd. Optioneel is er een muurbeugel te bestellen.
Afmeting: 380160x86mm
Focus Led Lighting Eco led streetlight 50W
– Slank design
– Hoge lumen output
– SMD 2835 led chips
– >50.000 branduren
– 3 jaar garantie
| Kleurweergave | Ra>80 |
|---|---|
| Powerfactor | >0.95 |
| Verwachte levensduur | >50.000 branduren |
| Waterdichtheid | IP65 (Beschermd tegen waterstralen) |
| Behuizing | Grijs aluminium |
| Lichtkleur | 3000K (warm wit), 4000K (koud wit), 6000K (daglicht) |
| Aansluiting | 1m snoer zonder stekker |
| Afmeting | 300x140x37,7mm |
| Voltage netspanning | 220-240V AC |
| Certificering | CE,RoHs |
| Garantie | 3 Jaar |
| Aantal in omdoos | 10 stuks |


