Evo led streetlight 30-120W Philips Xitanium driver
| Aantal in omdoos | 1 stuk |
|---|
Snelle levertijd
Ruime voorraad
Persoonlijk advies
Tot 7 jaar garantie
Productomschrijving
Evo led streetlight 30-120W Philips Xitanium driver | 140Lm/w | 1-10V dimbaar
FL51300 – 3000 kelvin | warm wit | 136Lm/W
FL51301 – 4000 kelvin | koud wit | 140Lm/W
Evo led streetlight met SMD leds met hoge lumen output (140Lm/w 4000K) en flash-free 1-10V dimbare Philips Xitanium led driver. Dankzij de SMD techniek worden de Samsung LM283B+ leds optimaal gekoeld, dit zorgt voor minimale lichtterugval en langere levensduur. Het armatuur is leverbaar in een range van 30-120W, heeft een grijze gepoedercoate behuizing (IP65) en is slagvast (IK08). De reflector heeft een stralingshoek van 80×140° en is voorzien ontluchtingsventiel. Dit zorgt voor een gelijkmatige druk en voorkomt vochtvorming in de streetlight bij grote temperatuurschommelingen. Geleverd met 1 meter 3-aderig snoer zonder stekker. De montagevoet is verstelbaar en geschikt zowel voor montage op een paal als montage aan de wand. De montagevoet kan op een paal met diameter van 42 – 60mm worden geklemd. Optioneel is er een montagebeugel te bestellen.
Afmeting: 585x288x137mm
Focus Led Lighting Evo led streetlight 30-120W Philips Xitanium driver
– Professionele led streetlight
– Wattages van 30 tot 120W
– Hoge lumen output tot 140Lm/w bij 4000K
– Samsung LM283B+ led chips
– >50.000 branduren
– 5 jaar garantie
| Kleurweergave | Ra>80 |
|---|---|
| Powerfactor | >0.95 |
| Verwachte levensduur | >50.000 branduren |
| Waterdichtheid | IP65 (Beschermd tegen waterstralen) |
| Behuizing | Grijs aluminium |
| Lichtkleur | 3000K (warm wit), 4000K (koud wit) |
| Aansluiting | 1m snoer zonder stekker |
| Afmeting | 300x140x37,7mm |
| Voltage netspanning | 220-240V AC |
| Certificering | CE,RoHs |
| Garantie | 5 Jaar |
| Aantal in omdoos | 1 stuk |


