Flat led panel 28W 120x30cm Philips CertaDrive
Snelle levertijd
Ruime voorraad
Persoonlijk advies
Tot 7 jaar garantie
Productomschrijving
Flat led panel 28W 120x30cm Philips CertaDrive
FL11004 – 3000 kelvin | warm wit | 3640 lumen | 130Lm/W | Philips CertaDrive
FL11005 – 4000 kelvin | koud wit | 3780 lumen | 135Lm/W | Philips CertaDrive
FL11006 – 6000 kelvin | daglicht | 3780 lumen | 135Lm/W | Philips CertaDrive
Krachtig led paneel 30x120cm 28W met hoge lumen output (3000K 130 Lm/W, 4000K 135 Lm/W). Het flat led panel heeft een witte aluminium rand, hierdoor valt deze prachtig weg in een systeemplafond. De opaalplaat zorgt ervoor dat het licht egaal wordt verdeeld in een stralingshoek van 120° met een UGR <22. Dankzij de aluminium achterplaat worden de leds optimaal gekoeld, hierdoor heeft het led paneel een lange levensduur (> 10 jaar) en een minimale lichtterugval. Het flat led paneel wordt geleverd met een flash-free Philips CertaDrive inclusief 1.5 meter snoer met stekker. Voor een hogere lumen output is er een sterkere led driver beschikbaar (max 4800Lm).
Focus led lighting Flat led panel 28W 120x30cm
– 28W 2835 SMD led chips
– Flash Free Philips CertaDrive
– 1.5 meter snoer met stekker
– >50.000 branduren
– 7 jaar garantie
Opties
Dimbaar (Triac, 1-10V en Dali)
Noodunit
FocusConnect / GST
Opbouwframe
Pendelset
| Aansluiting | 1.5m eurosnoer met stekker |
|---|---|
| Afmeting | 1195x295x10mm |
| Behuizing | Wit aluminium |
| Certificering | CE,RoHs |
| Dimbaar | Standaard niet dimbaar |
| Kleurweergave | Ra>80 |
| Lichtkleur | Daglicht (6000K), Koud wit (4000K), Warm wit (3000K) |
| Lichtsterkte | Zie productbeschrijving |
| Powerfactor | >0.95 |
| Stralingshoek | 120 graden |
| Type led | SMD 2835 |
| Verwachte levensduur | >50.000 branduren |
| Voltage netspanning | 220-240V AC |
| Waterdichtheid | IP20 (binnen-gebruik) |
| Wattage | 28 Watt |
| Garantie | 7 Jaar |



