Gimbal led downlight 28-44W Ø190mm
| Aantal in omdoos | 8 stuks |
|---|
Snelle levertijd
Ruime voorraad
Persoonlijk advies
Tot 7 jaar garantie
Productomschrijving
Gimbal led downlight 28 tot 44w Ø190mm – kantelbare downlight met CRI>90
FL72110 – 3000 kelvin | warm wit | 2700 tot 3800 lumen
FL72111 – 4000 kelvin | koud wit | 2800 tot 4000 lumen
De Gimbal kantelbare led downlight met gepoedercoate witte behuizing heeft een hoge kleurweergave (CRI>90) en is standaard uitgerust met een 38° reflector. Optioneel is er een 24° en 60° reflector te bestellen. De behuizing is 360° horizontaal en 60° verticaal kantelbaar. De Gimbal led downlight wordt plug & play geleverd met een KGP flash-free dip switch led driver (instelbare wattage van 28 tot 44 watt) incl. 1.5 meter snoer met stekker.
Focus led lighting Gimbal led downlight 28 tot 44w Ø190m witte behuizing
– 28-44W HighSpectrum Sanan
– CRI>90 (hoge kleurweergave)
– >50.000 branduren
– 5 jaar garantie
Opties
Dimbaar (1-10v en Dali)
Noodunit
FocusConnect / GST
Reflector 24 / 60 graden
| Lichtkleur | Koud wit (4000K), Warm wit (3000K) |
|---|---|
| Lichtsterkte | Zie productbeschrijving |
| Kleurweergave | Ra>90 |
| Dimbaar | Standaard niet dimbaar |
| Powerfactor | >0.95 |
| Aansluiting | 1.5m eurosnoer met stekker |
| Verwachte levensduur | >50.000 branduren |
| Voltage netspanning | 220-240V AC |
| Waterdichtheid | IP20 (binnen-gebruik) |
| Certificering | CE,RoHs |
| Garantie | 5 Jaar |
| Behuizing | Wit aluminium |
| Aantal in omdoos | 8 stuks |





