UGR<19 Flat led panel 28W 60x60cm Philips CertaDrive
Snelle levertijd
Ruime voorraad
Persoonlijk advies
Tot 7 jaar garantie
Productomschrijving
UGR<19 Flat led panel 28w 60x60cm Philips CertaDrive
FL11007 – 3000 kelvin | warm wit | 3640 lumen | 130Lm/W | Philips CertaDrive
FL11008 – 4000 kelvin | koud wit | 3780 lumen | 135Lm/W | Philips CertaDrive
Het UGR19 flat led panel bevat een prismatische afschermingsplaat met een speciale techniek dat resulteert in een lage verblindingswaarde (UGR<19). Dankzij de lage UGR-waarde zorgt het led paneel voor een zeer egale en comfortabele verlichting van de ruimte en leent het armatuur zich in het bijzonder voor toepassingen in kantoorruimtes en klaslokalen. Het UGR19 paneel is in de basis hetzelfde als het flat led paneel 28W en is uitgerust met krachtige led chips met een hoge lumen output (3000K 130Lm/W, 4000K 135Lm/W). Het UGR19 flat led panel heeft een witte aluminium rand en valt prachtig weg in systeemplafonds. Door gebruik van een duurzame PMMA reflectieplaat en stalen achterplaat worden de leds optimaal gekoeld en het licht zonder problemen jaren goed gereflecteerd. Hierdoor heeft het led paneel een verwachte levensduur van> 10 jaar en een minimale lichtterugval. Het UGR19 flat led paneel wordt geleverd met een 28W flash-free Philips CertaDrive inclusief 1.5 meter snoer met stekker. Optioneel zijn er diverse (dimbare) drivers beschikbaar waarbij het paneel tot 4900Lm is aan te sturen.
Focus led lighting UGR<19 Flat led panel 28W 60x60cm
– 28W 2835 SMD led chips
– Flash-Free Philips CertaDrive
– UGR<19
– 1.5 meter snoer met stekker
– >50.000 branduren
– 7 jaar garantie
Opties
Dimbaar (TRIAC, 1-10V en Dali)
Noodunit
FocusConnect / GST
Opbouwframe
Pendelset
| Aansluiting | 1.5m eurosnoer met stekker |
|---|---|
| Afmeting | 595x595x10mm |
| Behuizing | Wit aluminium |
| Certificering | CE,RoHs |
| Dimbaar | Standaard niet dimbaar |
| Kleurweergave | Ra>80 |
| Lichtkleur | Daglicht (6000K), Koud wit (4000K), Warm wit (3000K) |
| Lichtsterkte | Zie productbeschrijving |
| Powerfactor | >0.95 |
| Stralingshoek | 90 graden |
| Type led | SMD 2835 |
| Verwachte levensduur | >50.000 branduren |
| Voltage netspanning | 220-240V AC |
| Waterdichtheid | IP40 (binnen-gebruik) |
| Wattage | 28 Watt |
| Garantie | 7 Jaar |




