Back-lit 3CCT led panel 60x60cm Philips CertaDrive
| Aantal in omdoos | 5 stuks |
|---|
Snelle levertijd
Ruime voorraad
Persoonlijk advies
Tot 7 jaar garantie
Productomschrijving
Back-lit 3CCT led panel 60x60cm Philips CertaDrive
UITVERKOCHT, vervangend model: FL11102
Back-lit led paneel met opalen afschermingsplaat (UGR<22). De leds zijn gemonteerd op de achterkant van het paneel, hierdoor is een LGP-diffuser niet nodig en gaat er minder licht verloren. De back-lit technologie zorgt voor een egale lichtverdeling en perfecte warmte afgifte. Het armatuur beschikt over drie lichtkleuren; 3000, 4000 en 6000K. De gewenste lichtkleur is eenvoudig in te stellen middels de schakelaar aan het snoer. De armaturen zijn uitgerust met PMMA lenzen van Mitsubishi en een Philips flash-free CertaDrive inclusief 1.5 meter snoer met stekker. De standaard meegeleverde driver heeft een vermogen van 32W en een lichtopbrengst van 125Lm/w. Het paneel is aan te sturen tot 4500 lumen middels een sterkere driver (apart verkrijgbaar). Vanwege de back-lit techniek bestaat de kans dat het frame een afwijking heeft van ca. 2mm. Afname per omdoos van 5 stuks.
Focus led lighting Back-lit 3CCT led panel 60x60cm
– 32W 2835 SMD led chips
– Kleurenswitch 3000, 4000 of 6000K
– Hoge lichtefficiëntie van 125 Lm/W
– Flash Free Philips CertaDrive
– 1.5 meter snoer met stekker
– >50.000 branduren
– 7 jaar garantie
Opties
Dimbaar (TRIAC, 1-10V en Dali)
Noodunit
FocusConnect / GST
Opbouwframe
Pendelset
| Wattage | 32 Watt |
|---|---|
| Lichtkleur | Daglicht (6000K), Koud wit (4000K), Warm wit (3000K) |
| Lichtsterkte | Zie productbeschrijving |
| Kleurweergave | Ra>80 |
| Type led | SMD 2835 |
| Aansluiting | 1.5m eurosnoer met stekker |
| Behuizing | Wit aluminium |
| Certificering | CE,RoHs |
| Dimbaar | Standaard niet dimbaar |
| Powerfactor | >0.95 |
| Stralingshoek | 120 graden |
| Voltage netspanning | 220-240V AC |
| Waterdichtheid | IP40 (binnen-gebruik) |
| Afmeting | 595x595x32mm |
| Verwachte levensduur | >50.000 branduren |
| Garantie | 7 Jaar |
| Aantal in omdoos | 5 stuks |
