Beam UGR<16 3CCT 2700/3000/4000K TRIAC-DIM 12W CRI>90 IP44 Ø140mm zwart
| Aantal in omdoos | 40 stuks |
|---|
Snelle levertijd
Ruime voorraad
Persoonlijk advies
Tot 7 jaar garantie
Productomschrijving
Beam UGR<16 3CCT 2700/3000/4000K TRIAC-DIM 12W CRI>90 IP44 Ø140mm zwart
FL51162 – vaste inbouwspot met lage verblindingswaarde
Vaste inbouwspot met verdiepte reflector, hierdoor heeft het armatuur een lage verblindingswaarde (UGR<16) met een stralingshoek van 60°. De zwarte kunststof behuizing is spatwaterdicht (IP44). De led spot kan worden ingesteld in drie lichtkleuren (2700/3000/4000K) en de led chips met CRI>90 zorgen voor een hoge kleurweergave. Het armatuur heeft een interne TRIAC-dimbare flash-free led driver. Aansluiting via het interne aansluitblok.
Focus Led Lighting Beam UGR<16 3CCT 2700/3000/4000K TRIAC-DIM 9W CRI>90 IP44 Ø140mm zwart
– 2700/3000/4000 Kelvin
– 900 lumen
– Flash-free, standaard TRIAC dimbaar
– Led spot IP44
– CRI >90
– 60° lichtbundel
– Ø140x102mm zaagmaat: Ø120mm
– 3 jaar garantie
| Wattage | 12 Watt |
|---|---|
| Lichtkleur | 2700/3000/4000 Kelvin |
| Lichtsterkte | 900 Lumen |
| Kleurweergave | Ra>90 |
| Behuizing | Zwart kunststof |
| Powerfactor | >0.90 |
| Aansluiting | Aansluitblok |
| Verwachte levensduur | >30.000 branduren |
| Voltage netspanning | 220-240V AC |
| Afmeting | Ø140x102mm |
| Zaagmaat | Ø120mm |
| Waterdichtheid | IP44 (Spatwaterdicht) |
| Certificering | CE,RoHs |
| Garantie | 3 Jaar |
| Aantal in omdoos | 40 stuks |


