Multi 3CCT led downlight TRIAC-dim 18/25W Ø300mm
| Aantal in omdoos | 20 stuks |
|---|
Snelle levertijd
Ruime voorraad
Persoonlijk advies
Tot 7 jaar garantie
Productomschrijving
Multi 3CCT led downlight TRIAC-dim 18/25W Ø300mm
FL21100 – In- en opbouwarmatuur | 3CCT en wattage switch | TRIAC dimbaar
De Multi 3CCT led downlight is uitgerust met interne flash-free driver,wattage switch (18W 1710 lumen / 25W 2375 lumen) en 3CCT kleurenswitch (3000/4000/6000K). De TRIAC dimbare led downlight kan worden opgebouwd en middels de meegeleverde klemmen worden ingebouwd. De inbouwklemmen zijn verstelbaar, hierdoor is de inbouwmaat flexibel. De opalen afscherming zorgt voor een gelijkmatig lichtbeeld met een stralingshoek van 110°. Het armatuur wordt voorzien van spanning middels het interne aansluitblok. Standaard heeft het armatuur een witte ring. Als optie kan er een losse zwarte of geborsteld chromen ring worden besteld welke over het armatuur kan worden geklikt.
Afmeting: Ø300x25mm
Zaagmaat: Ø150-270mm
Focus Led Lighting Multi 3CCT led downlight TRIAC-dim 18/25W Ø300mm
– In- en opbouwarmatuur
– 3CCT en wattage switch
– TRIAC dimbaar
– SMD 2835 led chips
– >30.000 branduren
– 3 jaar garantie
| Wattage | 18 Watt, 25 Watt |
|---|---|
| Kleurweergave | Ra>80 |
| Powerfactor | >0.95 |
| Verwachte levensduur | >30.000 branduren |
| Waterdichtheid | IP44 (Spatwaterdicht) |
| Behuizing | Wit kunststof |
| Aansluiting | Aansluitblok |
| Afmeting | Ø300x25mm |
| Zaagmaat | Ø150-270mm |
| Voltage netspanning | 220-240V AC |
| Certificering | CE,RoHs |
| Garantie | 3 Jaar |
| Aantal in omdoos | 20 stuks |



