UGR<19 Back-lit 3CCT led panel 60x60cm 160Lm/W Philips CertaDrive
| Aantal in omdoos | 5 stuks |
|---|
Snelle levertijd
Ruime voorraad
Persoonlijk advies
Tot 7 jaar garantie
Productomschrijving
UGR<19 Back-lit 3CCT led panel 60x60cm 160Lm/W Philips CertaDrive
Back-lit led paneel prismatische afschermingsplaat (UGR<19). De lage UGR-waarde resulteert in een zeer egale en comfortabele verlichting van de ruimte, hierdoor leent het armatuur zich in het bijzonder voor toepassingen in kantoorruimtes en klaslokalen. De leds zijn gemonteerd op de achterkant van het paneel, hierdoor is een LGP-diffuser niet nodig en gaat er minder licht verloren. De back-lit technologie zorgt voor een egale lichtverdeling en perfecte warmte afgifte. Het armatuur beschikt over drie lichtkleuren; 3000, 4000 en 6000K. De gewenste lichtkleur is eenvoudig in te stellen middels de schakelaar aan het snoer. De armaturen zijn uitgerust met PMMA lenzen van Mitsubishi en een Philips flash-free CertaDrive inclusief 1.5 meter snoer met stekker. De standaard meegeleverde driver heeft een vermogen van 26W en een lichtopbrengst van 160Lm/W. Deze lichtopbrengst wordt behaald door gebruik te maken van 156 LED chips met speciaal gerichte lenzen welke perfect samenwerkt met reflectiefolie. Dit folie is over de gehele achterkant aangebracht welke omringd wordt door led chips, dit zorgt voor een boost in licht efficiëntie en een egaal lichtbeeld.
Om een hoge lichtopbrengst te behalen zijn extra veel led chips nodig, led chips werken efficiënter als deze niet vol worden belast. Een bijkomend voordeel is de levensduur. i.c.m. de Philips CertaDrive worden de led chips voor 45% belast. Hiermee is de warmteafgifte ideaal en heeft het led paneel een lumenbehoud van L90>50.000uur en L80>100.000uur bij 25° omgevingstemperatuur.
Het paneel is aan te sturen tot 6000 lumen met een sterkere driver (apart verkrijgbaar). Vanwege de back-lit techniek bestaat de kans dat het frame een afwijking heeft van ca. 2mm.
Focus led lighting UGR<19 Back-lit 3CCT led panel 60x60cm 160Lm/W
– 26W 4160 lumen
– 156 stuks 2835 SMD led chips + reflectiefolie
– Kleurenswitch 3000, 4000 of 6000K
– Hoge lichtefficiëntie van 160 Lm/W
– Flash Free Philips CertaDrive
– UGR<19, ideaal voor kantoren en scholen
– 1.5 meter snoer met stekker
– L90>50.000 uur | L80>100.000 uur 25°
– 7 jaar garantie
Opties
Dimbaar (TRIAC, 1-10V en Dali)
Noodunit
FocusConnect / GST
Opbouwframe
Inbouwveren
Pendelset
| Wattage | 26 Watt |
|---|---|
| Lichtkleur | Daglicht (6000K), Koud wit (4000K), Warm wit (3000K) |
| Lichtsterkte | 160Lm/W |
| Kleurweergave | Ra>80 |
| Type led | SMD 2835 |
| Dimbaar | Standaard niet dimbaar |
| Aansluiting | 1.5m eurosnoer met stekker |
| Behuizing | Witte rand, aluminium koelhuis |
| Certificering | CE,RoHs |
| Powerfactor | >0.95 |
| Stralingshoek | 120 graden |
| Voltage netspanning | 220-240V AC |
| Waterdichtheid | IP40 (binnen-gebruik) |
| Slagvastheid | IK02 |
| Beschermingsklasse | II |
| Afmeting | 595x595x32mm |
| Nom. levensduur bij 25 °C | L80>100.000uur, L90>50.000uur |
| Garantie | 7 Jaar |
| Aantal in omdoos | 5 stuks |
